Prečo sú potrebné reflexné a neónové prvky?

• Nejeden z nás sa už stretol so situáciou , že chodcov nie je vidno , nakoľko nie je označený reflexnými prvkami. Označenie takýmito prvkami je v súčasnej cestnej premávke nevyhnutnosťou a zároveň aj povinnosťou.
• Ponúkame označenie oblečenia a predmetov certifikovanými reflexnými a neónovými prvkami. U nás si môžete vybrať z mnohých foriem nažehľovacích obrázkov, ktoré sa po jednoduchej aplikácii vynímajú ako pekný doplnok oblečenia a zároveň spĺňajú zákonný predpoklad reflexného prvku.
Prečo kúpiť u nás?

• Sme výrobcovia reflexných a neónových nažehľovačiek a nálepiek. Bezproblémové dodanie produkcie po Slovensku a v Čechách. Nie je podstatné kde bývate, nezávisle od ceny objednávky, odosielame hotovú produkciu prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučenú zásielku. Doručenie na Slovensku pri objednávke nad 14.99 EUR je ZADARMO. Doručenie v rámci EU nad 39.99 EUR je ZADARMO
Ľahké pripevnenie

• Zviditeľniť oblečenie a iné veci je teraz jednoduché! Na to, aby ste pripevnili reflexný a lebo neónový prvok na tričko, bundu, školskú alebo pracovnú tašku potrebujete niekoľko minút. Raz, dva, tri a je to hotovo!
Príjemný výzor

• Deťom sa páčia výrazné označenia. A oni naozaj pridávajú veciam osobitosť. Môžete vytvoriť spolu základný dizajn podľa Vašej fantázie. Dizajn reflexných a neónových prvkov tvoria profesionálmi dizajnéri z rôznych kútov sveta.
Dlhá trvácnosť

• Reflexné prvky majú pri správnom používaní dlhodobú trvácnosť . Sú farbostále a nemenia sa pod vplyvom počasia pracieho procesu.
facebook iconKONTAKT
AZOV s.r.o.
Kollárova 38, 97401 Banská Bystrica
info@reflexnysvet.sk
+421905549343